Impregnace stavebních materiálů - nanotechnologie - výrobce Nanobala

Odstraňovače  a  čističe  na  stavební  povrchy

info@nanobala.cz
+420 774 399 343
Čističe a odstraňovače cementových nánosů a vápenných výkvětů, mechů, rzi Čističe a odstraňovače mechů,řas a lišejníků Čističe a odstraňovače rezavých skvrn

Čističe na betonové dlažby, ploty, střechy

Beton je nejpoužívanějším a nenahraditelným materiálem v dnešním stavebnictví. Využívá se na základové desky a sklepy budov, jako pohledový materiál ke stavbě mostů, zdí, nebo jako surovina pro výrobu různých stavebních materiálů, např. terasa, vymývaných dlažeb, imitací přírodního kamene, apod.
Z betonu se vyrábí nepřeberné množství výrobků - panely, tvárnice, obrubníky, dlažební kostky a obklady, jejichž struktura, barva a úprava povrchu má téměř neomezené možnosti.

Pro svou trvanlivost a vysoce funkční vlastnosti je beton vhodný na vnitřní i venkovní plochy v okolí rodinných a bytových domů, na zídky, schody, chodníky, příjezdové cesty, ploty, sklepy, garáže, balkony a terasy, opěrné zdi, podezdívky, sloupy, komíny, sokly, krby, udírny, jako obkladový materiál fasádních systémů.

 

Vysoká pevnost a trvanlivost betonu jej předurčují pro použití na stavby trvalejšího charakteru.

Jedinou negativní vlastností betonu, která zkracuje životnost betonových objektů je jeho nasákavost. S tím souvisí řada nežádoucích projevů, jako je promrzání, tvorba mikrotrhlin, následný růst plísní, mechů, lišejníků, atd.

Pro zachování užitné a estetické hodnoty betonového objektu a prodloužení jeho životnosti je potřeba daný objekt impregnovat.

Impregnace Nanobala chrání ošetřené stavby před průsakem vody a olejů, usazováním nečistot, promrzáním, tvorbou plísní a mechů.

Zabraňují poškozování betonu ultrafialovým zářením, kyselými dešti, exhalacemi nebo posypovými solemi.

Prodlužují zásadním způsobem životnost celé stavby.

 

Výběr impregnace je závislý na stáří stavby.

Nové betonové objekty se krátce po jejich vyzrátí ošetřují impregnací na bázi nanotechnologie. Tyto vysoce funkční nanotechnologické impregnace poskytují betonu hydrofobní a olejofobní ochranu s dlouhodobou trvanlivostí - až 12 let.

 

Pro impregnaci betonových staveb, na kterých se již vyskytly první projevy poškození - vápenné výkvěty, plísně, mechy, lišeníky, vyvinuli odborníci produkt CCProtect. Je to zpevňovač betonu s hydrofobním účinkem.

Zabrání pronikání vody do materiálu, usazování špíny, drolení a sprašování betonu.

Hydrofobní zpevňovač je určen také na beton částečně zvětralý a narušený.

 

Před aplikací hydrofobního zpevňovače je nutné odstranit veškeré nečistoty a nánosy z povrchu.

 

K dokonalé likvidaci zelených povlaků, mechů, lišejníků a řas z betonu se používá čistič MA Remover.

Odstraní nežádoucí porost i s kořínky a nezanechá na povrchu očištěného místa žádné skvrny ani zabarvení.

Nepoškozuje podložní materiál.

 

Rezavé skvrny od železitých hnojiv, úkapy od kovového zábradlí apod. se dají z betonu snadno odstranit čističem MO Remover.

Je šetrný k podkladu a biologicky odbouratelný.

 

Vápenné výkvěty ve formě bílých skvrn a povlaků jsou z betonu snadno odstranitelné čističem CL Remover.

Ten je zároveň určen na očištění nánosů a zbytků od stavebních lepidel a malt na cementové bázi a cementových závojů.

 

Starý oloupaný nátěr z betonových podlah a plotů lze jednoduše odstranit přípravkem CP Remover, který čistí i skvrny od barev a grafitti na fasádách. Má gelovou konzistenci a neobsahuje těkavé látky.

betonový plot

 

Mastné skvrny od grilování, popř. úkapy od motorového oleje odstraníme čističem SCM Remover.

Čištění se dá provést ručně nebo přidáním čističe SCM Remover do přisávání tlakového čističe (pokud to umožňují parametry wapky). Při práci s wapkou musíme dávat pozor, abychom tlakem vody neodstranili všechen spárovací materiál a nepoškodili povrch čištěného materiálu.

 

Po odstranění jednotlivých znečištění je potřeba očistit celou plochu čistou vodou. Po dokonalém uschnutí je povrch připraven k následné impregnaci přípravkem CCProtect.

Nano-impregnace | E-shop | Impregnace kamene | Impregnace betonu | Impregnace keramiky | Impregnace dřeva | Impregnace textilu a kůže | Impregnace skla | Nano-stěrače

Odstraňovač nečistot | Odstraňovač mechu | Odstraňovač cementu | Odstraňovač rzi | Odstraňovač nátěrů | Čistič displejů | Demi-voda | Isopropanol | Technický líh

Copyright © 2010 - 2020, Nanobala s.r.o. Publikování nebo další šíření obsahu tohoto serveru je bez písemného souhlasu společnosti Nanobala s.r.o. zakázáno